Hakkımızda

Güvenli Yatırımın Gücü

Dünya son sürat dönerken gayrimenkul yatırımlarında güvenilir, size zaman ve para kazandıracak, tecrübe/bilgi birikimi sayesinde pek çok yanlışı sizin adınıza doğruya çevirerek gücünüze güç katacak bir çözüm ortağına ihtiyacınız olacak. Türkiye’nin en dinamik gayrimenkul liderlerinden oluşan ekibimizle aracılık, yatırım danışmanlığı, mülk yönetimi, projelendirme, toplu kiralama/satış konularında yerel ve uluslararası pazarlarda yatırımlarınızın en üst seviyede değerlendirilmesine yönelik çalışıyor, 7/24 kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübemizi yatırım ihtiyacınızın tespiti, görünürlüğünüzün arttırılması, doğru ekspertiz, tüm yasal, finansal süreçler ve vergilendirmeye ilişkin danışmanlık süreçlerinde, zaman / kazanç dengesini koruyarak, sizin adınıza üst seviyede fayda yaratmak üzere kullanıyoruz.

İster alın, ister satın, isterseniz kiralayın. Aşağıdaki uzmanlık konularından herhangi biri için bizi dilediğiniz zaman, çekinmeden arayabilirsiniz.

Proje Geliştirme / Gayrimenkul Yönetimi / Varlık Yönetimi / Yatırım Sepeti / Konut Yatırım Projeleri / Ticari Yatırım Projeleri / Arsa Yatırım Projeleri / Kentsel Dönüşüm ve Planlama / İmar Plan Değişikliği Danışmanlığı / Kamu Gayrimenkul Danışmanlığı / Uluslararası Yatırım / Yurt İçi ve Yurt Dışı Vatandaşlık Yatırımı / Mimari Proje Danışmanlığı / Kira Getirili Gayrimenkul Tasarrufu / Kurumsal Kiralama / VIP Gayrimenkul / Lüks Konut

153

GAYRİMENKUL

489

MÜŞTERİ

12

DANIŞMAN

37

BAŞARI HİKAYESİ

Marka Hikayemiz

 • 2016

  2016

  Güvenli Bir Yatırım İçin Güvenilir Bir Çözüm Ortağı
  Daima, uluslararası değil, %100 yerli sermayeyle kurulacak, sektörel tecrübemizi büyüterek ülkemizin gücüne katabileceğimiz bir yatırım markasına hayat vermenin hayalini kurduk. Bu hedeften yola çıkarak 18 Mart günü ilklere imza atmak üzere Güvenli Yatırımın Gücü sloganıyla kapılarımızı açtık.
 • 2015

  2015

  En Büyük Yatırım İnsan
  Dünyayı değiştirecek en güçlü yatırımın insana yapılan olduğunun daima bilincindeydik. Bu nedenle tüm enerjimizi, tecrübemizi çatımız altında yetişen 300’ü aşkın danışmana aktardık.
 • 2013

  2013

  Ankara Bize Yetmiyordu
  Serüvenimizin başladığı şehirde aldığımız dereceler bize yetmedi. Hep daha fazlasını istedik. Çalıştık ve on binlerce işlemle Türkiye İşlem Birinciliği’nin de aralarında olduğu kırılması pek çok başarıya imza attık.
 • 2012

  2012

  Büyüdükçe Güçlendik
  Başarılarımıza yenilerini ekledikçe takımımız da büyüdü. 50 gayrimenkul danışmanıyla En Büyük Ofis ödülünü derecelerimiz arasına kattık.
 • 2009

  2009

  Daha İlk Günden Ciro Birincisi
  Uluslararası bir gayrimenkul zincirinin Ankara Şubesi olarak başladığımız gayrimenkul ve yatırım danışmanlığı serüvenimizi daha ilk yılından Ankara Ciro Birinciliğiyle taçlandırdık.

Sertifikalarımız